OYUN BU YOLDAN GEÇER...

Üç senede Gaming İstanbul, Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük uluslararası B2C ve B2B fuarı haline geldi ve ziyaretçi sayısını her yıl ortalama %27 artırıyor. Bu başarının ardındaki Gaming İstanbul Ekibi ve Gaming İstanbul için çalışan üçüncü partiler hardcore oyunculardan oluşuyor ve “gitmek istedikleri fuarı” yapıyorlar. Avrasya’nın oyun köprüsü GIST, Asya ve Avrupa oyun pazarlarını birleştiriyor ve Ortadoğu’ya bir kapı açıyor;

•   Far Cry 5, Horizon Zero Dawn, For Honor, Smite Tactics gibi oyunlar ve Playlink gibi sistemler Türkiye’de ilk kez, henüz piyasaya çıkmadan önce ziyaretçileriyle buluştu.

•   Dünyanın büyük oyun şirketleri Ubisoft, Blizzard Entertainment ve Tencent Games, Türkiye’de ilk kez Gaming Istanbul bünyesinde stant açtı.

•   Oldmoustache Gameworks’ün merakla beklenen oyunu No70: Eye of Basir’in lansmanı GIST 2019 bünyesinde gerçekleşirken, her sene 30 bağımsız oyun geliştiricisi de oyunlarını ücretsiz olarak ziyaretçilerle ve profesyonellerle buluşturma imkanına sahip oldu.

•   GIST 2019’da PUBG, Overwatch ve Rainbow Six: Siege turnuvaları büyük yankı uyandırdı.

Gaming İstanbul, genç nüfusun yoğun olduğu bölgede Türkiye’nin coğrafi konumundan yararlanıyor ve;

•   Geniş görünürlük ve erişim imkânı sunarak, marka ve ürünleri her yaştan on binlerce oyun meraklısıyla buluşturuyor.
• Kullanıcı kitlenizle buluşup, gelecekteki kullanıcılarınıza “biz de buradayız” mesajını verebilmenizi sağlıyor.

•   Pitch & Match sistemiyle sektör profesyonelleriyle bir araya gelip, gelecekteki iş imkanlarını değerlendirebilmenizi sağlıyor.

•   3 gün boyunca, dünya oyun sektörünü yönlendiren geliştirici ve tasarımcıların konferanslarına katılma imkânı sunuyor.

•   Kariyer etkinlikleri sayesinde gelecekteki takım arkadaşlarınızla tanışabilmenizi sağlıyor.

İçinde oyun olan oyun fuarı GIST 2019, 31 Ocak- 3 Şubat tarihleri arasında Avrasya Kültür ve Sanat Merkezi’nde! Katılım ve biletler için websitesini ziyaret etmeyi unutmayınız!

Ayrıntılı bilgi için www.gamingistanbul.com/neden-gist/.com sayfasını ziyaret ediniz.

 

 

TGGTD

TGGTD

TGGTD, Eğitimler ve rehberlik ağı ile potansiyel ve etkin girişimcilere hizmet verir. Akademisyenlerin görüş ve düşüncelerini, uygulayıcıların bilgi ve deneyimlerini bir araya getirerek yeni iş fikirleri ve modelleri oluşturarak mevcut sorunlara çözümler üretir.

Simulasyon Eğitimleri

Simulasyon Eğitimleri

120 saatlik simülasyonlu eğitimin sonucunda her katılımcı kendi firmasının ürünü için dünyadaki hedef pazarını belirliyor ve katılımcı kendi firması için “Hedef Pazara Giriş Rehberi” hazırlıyor.

Küresel Girişimciler

Küresel Girişimciler

Küresel girişimciler, sosyal ilişki ağlarını, sermaye ve diğer kaynakları etkin kullanan ve iletişim kurabilen, bu sayede rekabet üstünlüğü ile yönetim ve uygulama becerisini bir araya getirerek kendi hayatının yanı sıra, çevresini ve yaşadığı toplumu değiştirme gücüne sahip, başarı öyküleriyle geleceğin girişimcilerine ilham kaynağı olan kişilerdir.

AR-GE İnovasyon

AR-GE İnovasyon

Bilgi çağında alın terinden akıl cevherine geçişte, nitelikli ve kaliteli insan kaynağının yüksek kazançlı katma değer oluşturmadaki vazgeçilmez rolü artık tartışılmazdır.