WBAF 2018 - Melek Yatırımcılar Dünya Kongresi Türkiye'de...

WBAF 2018 - Melek Yatırımcılar Dünya Kongresi Türkiye’de toplanıyor. 

Dünyanın en büyük erken aşama sermaye ve yatırım piyasaları topluluğu olan WBAF Dünya Melek Yatırım Forumu, World Congress 2018’de eş zamanlı yapacağı 5 önemli zirve ile dünyanın dört bir yanından gelen 1000'den fazla delege ile İstanbul’da bir ilke daha imza atacak. WBAF Dünya Kongresi 2018, erken aşama yatırımcılığının Oscar’ları olarak kabul edilen WBAF World Excellence Awards ile Swissotel The Bosphorus’ta dünyanın en iyilerini dünyaya tanıtacak. Dünyanın önde gelen borsaları, varlık fonu yöneticileri, ortak yatırım fonları, servet yönetim şirketleri, aile ofisleri , özel bankacılık birimleri, teknopark yöneticileri, +100 milyon dolar değerindeki şirketlerin uluslararası CEO’ları, melek yatırımcılar, VC’ler ve 20 ülkeden bakanın katılacağı WBAF World Congress 2018 Türkiye’yi uluslararası sermaye piyasalarının hub center’ı haline getiriyor. 

WBAF 2018’de birbirleriyle iş yapmak için iş dünyasının önde gelen yüzlerce lideri bir araya geliyor. WBAF küresel bir organizasyon olarak, sermaye piyasalarının kilit oyuncularını, melek yatırımcılar topluluğunun işletmelerinde başarılı bir büyümeye ulaşmanın önündeki zorluklar ve fırsatları tartışmak ve erken aşamadaki piyasa ekosisteminin melek yatırımcılar ile bağlantı kurabilmesini araştırmak üzere bir araya getiriyor. Küresel ekonomik krizlerin ardından herhangi bir finansmana ulaşmak kolay olmaktan çok uzaktır. WBAF, küresel gündeminin bir parçası olarak, girişimciler ve KOBİ’ler için yenilikçi finansal araçlar geliştirmeye odaklanmaktadır. WBAF 2018 Dünya Kongresi 5 ayrı zirveye aynı anda ev sahipliği yapacak. 

• WBAF Yıllık Konferans2018 (melek yatırımcılar için)

• WBAF Yatırım Alma Zirvesi 2018 (start-up ve scale-up’lar için)

• CEO-Preneurship Zirvesi 2018 (100 milyon USD üzerindeki şirket CEO’ları için)

• Impact Yatırımcılık Zirvesi 2018 (impact yatırımcılar için)

• FinTech Zirvesi 2018 (finans yöneticileri için)

• Dünya Mükemmellik Ödülleri 2018 (yılın global başarılarını kutlama) 

 

Ayrıntılşı bilgi için : http://www.wbaf2018.istanbul/tr/

 

TGGTD

TGGTD

TGGTD, Eğitimler ve rehberlik ağı ile potansiyel ve etkin girişimcilere hizmet verir. Akademisyenlerin görüş ve düşüncelerini, uygulayıcıların bilgi ve deneyimlerini bir araya getirerek yeni iş fikirleri ve modelleri oluşturarak mevcut sorunlara çözümler üretir.

Simulasyon Eğitimleri

Simulasyon Eğitimleri

120 saatlik simülasyonlu eğitimin sonucunda her katılımcı kendi firmasının ürünü için dünyadaki hedef pazarını belirliyor ve katılımcı kendi firması için “Hedef Pazara Giriş Rehberi” hazırlıyor.

Küresel Girişimciler

Küresel Girişimciler

Küresel girişimciler, sosyal ilişki ağlarını, sermaye ve diğer kaynakları etkin kullanan ve iletişim kurabilen, bu sayede rekabet üstünlüğü ile yönetim ve uygulama becerisini bir araya getirerek kendi hayatının yanı sıra, çevresini ve yaşadığı toplumu değiştirme gücüne sahip, başarı öyküleriyle geleceğin girişimcilerine ilham kaynağı olan kişilerdir.

AR-GE İnovasyon

AR-GE İnovasyon

Bilgi çağında alın terinden akıl cevherine geçişte, nitelikli ve kaliteli insan kaynağının yüksek kazançlı katma değer oluşturmadaki vazgeçilmez rolü artık tartışılmazdır.